Get Adobe Flash player
Č. 605

Super!  Od sezóny 2012 na Dolmoy opět Honza Dufek !

Chaty pro 2 - 10 osob

Dolmoy je rybářské centrum na ostrově Hitra, umístěné přímo na břehu Froyafjordu, který se stal svými úlovky, především rekordních mníků mořských a polaka, známý a oblíbený nejen mezi českými a slovenskými rybáři. V roce 2008 zde byl uloven český rekord mníka mořského 177 cm, 35 kg a mnoho dalších hodně nad 1 metr!!!

Poloha kempu ve spojení s novými bezpečnými loděmi dělají Dolmoy Gjestebrygge jednu z nejlepších rybářských destinací na ostrově Hitra.

Majitelé nabízí kvalitní ubytování v apartmánech umístěných ve žluté budově a v červených chatkách. Všechny mají vybavenou kuchyň, vlastní mrazící pult, obývací pokoj s TV. Je možnost připojení k internetu WiFi. K dispozici jsou 3 filrtárny.

Většina ložnic má maximálně dvě lůžka.

Rybářské vybavení lze dokoupit v prodejně přímo v kempu, kde také půjčují pruty. V okolí chat je k dispozici restaurace s možností objednání stravování, posezení s grilem, krytá filetárna a čerpací stanice.

Popis ubytování:

Apartmán Captain Cabin – pro 2 osoby, obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyně, sprcha, WC a 1x dvoulůžková ložnice.

Apartmány Laksen, Makrellen -  každý pro 4 osoby, obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyně, sprcha, WC a 2x dvoulůžkové ložnice (Makrellen 1x dvoulůžková ložnice a 1x ložnice s patrovou postelí ).

Apartmány Seien, Steinbiten - každý pro 6 osob, obývací pokoj, kompletně vybavena kuchyně, sprcha, WC a dvě ložnice, jedna se dvěmi lůžky a druhá se dvěmi lůžky a patrovou postelí.

Apartmán Torsken - pro 6 osob, obývací pokoj, kompletně vybavena kuchyně, sprcha, WC a 3x dvoulůžkové ložnice.

Apartmán Kveita - pro 10 osob, velký obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyně, sprcha, 2x WC a 5x dvoulůžkové ložnice.

Chaty č. 1, 2, 3, - pro 8 osob, obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyně, sprcha, 2x WC a 4x dvoulůžkové ložnice.

Chata č. 4, 6, 7 – pro 4 osoby, obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyně, sprcha, WC a 2x dvoulůžkové ložnice

Chata č. 5 – pro 10 osob, obývací pokoj, kompletně vybavená kuchyně, sprcha, 2x WC a 5x dvoulůžkové ložnice.

Velmi populární, nutno včas objednat!

Článek pro tuto destinaci najdete - Články C.A Fisherman

 

Ceník za apartmán vč. závěrečného úklidu a 1 lodě 23 ft 100 PS s echolotem, GPS,  kotvou a plovoucí kotvou/ týden:

Apartmán

Počet osob

Počet ložnic

Hlavní sezóna

(23.4. – 4.8.)

Vedlejší sezóna

(28.2.-22.4.

5.8.-15.10.)

         Laksen

4

2

41 340,- Kč

35 140,- Kč

         Seien

6

2

41 870,- Kč

35 590,- Kč

         Torsken

6

3

45 320,- Kč

38 520,- Kč

         Captain Cabin

2

1

29 990,- Kč

25 491,- Kč

        Makrellen

4

2

38 700,- Kč

32 890,- Kč

         Kveita

10

5

51 150,- Kč

43 480,- Kč

         Steinbiten

6

2

41 870,- Kč

35 590,- Kč

Nástupní den: sobota

 

Ceník za chatu vč. závěrečného úklidu a 1 lodě 23 ft 100 PS s echolotem, GPS, kotvou a  plovoucí kotvou/ týden:

Chata

Počet osob

Počet ložnic

Hlavní sezóna

(23.4. – 4.8.)

Vedlejší sezóna

(28.2.-22.4.

5.8.-15.10.)

č. 1, 2, 3

8

4

49 820,- Kč

42 350,- Kč

č. 4, 6, 7

4

2

41 350,- Kč

35 150,- Kč

          č. 5

10

5

51 150,- Kč

43 480,- Kč

Nástupní den: pátek

 

Cena extra lodě/ týden:

Motorová loď Dolmoy 23 ft, 100 PS, echolot, GPS: 20 400,- Kč

 

Další platby:

Povlečení: 10,-€/set

Doprava z letiště v Trondheim a zpět (max 6 osob): 600,- €

Rybářský průvodce (5 hod.): 110,- €

Plná penze/ osoba/ týden: 190,- € 

Prut s navijákem/ kus/ týden: 55,- € 

Ručník/týden: 6,- €

Sauna: 15,- €/osoba, 50,- €/4 osoby


Majitelé zajistí potápění na Hitře, odkaz: http://dl.dropbox.com/u/37678720/Hitradykk%20Promovideo.m4v      

 


Dolmoy

Dolmoy Dolmoy ráno dům s apartmány  rorbu přístav 

 


 Chata č. 1-3 pro 6

Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge


Chata č. 5

Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge


Lodě

Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge Hitra/Dolmoy Gjestebrygge echolot s GPS loď v přístavu nové motory 100HP  na lovu 


Mapa 

Žralok
Treska tmavá červen 2011
Treska tmavá 110 m 11 kg
Treska obecná 125cm 18kg
Treska bezvousá-merlan
tabule rekordů
Rekordní treska

Komentáře

Dobrý den .chystáme se

Dobrý den .chystáme se s chlapama v květnu na tohle místo. Loni jsme byly v ansnes a bylo to supr,proto bych chtěl poprosit někoho kdo tady už byl jestli by se nemohl podělit o nějaké rady ohledně rybolovu (míst a návnad). Vím,že si je musí člověk najít,ale přeci je to snazší když člověk do předu zhruba kam jet. Předem díky.

rybaření

pokud jste z Prahy můžeme se potkat nebo mi napište telefon na email.

Poslední komentáře

Partneři