550 Aure/Vinsternes  (chaty pro 4-8 osob)

 

Kemp se nachází západně od města Aure, severovýchodně od města Kristiansund, přímo proti ostrovu Smola. Leží na krásném zalesněném místě chráněn před povětrnostními vlivy přímo na břehu moře, obklopen ostrovy. Je ideální pro rybolov, turistiku do okolních lesů, hor a nachází se zde i několik pláží ke koupání a slunění v letních měsících. V oblasti jsou nejčastějšími úlovky treska obecná, tmavá, polak, halibut v létě makrela.  Rybařit lze ve velké zátoce před chatami, kde je velmi členité dno a velké množství ostrovů s hloubkami do 90m nebo za pobřežní linií kde dno padá do 200m. Zde najdete pěkná místa pro lov mníků. K dispozici je zastřešená filetárna přímo u vody s tekoucí vodou a elektrikou, dále je v kempu krytá filetárna s mrazáky cca 200 l.

K dispozici je malý kiosek, kde lze zakoupit rychlé občerstvení a některé potraviny, servisní místnost s pračkou. WIFI připojení zdarma. Majitel nabízí i rybářského průvodce. Dále majitelé vyžadují, aby aspoň jeden ze skupiny uměl dobře komunikovat anglicky, musí mít zkušenosti z řízením lodě, chovat se správně a dodržovat jejich pravidla, žádný alkohol na lodi.

Chaty č. 3 a 4 pro 4  osoby – kuchyňský kout, obývací pokoj se satelitní TV, dvě ložnice (1 ložnice s 2 samostatnými lůžky a 2 ložnice s patrovou postelí ), sprcha a WC. Krbová kamna a mrazák. Bezdrátové připojení k internetu.

Chata č. 5 pro 6 osob – kuchyňský kout, obývací pokoj se satelitní TV, tři ložnice s 2 samostatnými lůžky, sprcha a WC. Krbová kamna a mrazák. Jedná se o chatu na vysoké úrovni a je z této chaty velmi pěkný výhled. Bezdrátové připojení k internetu.

Chata č. 6 pro 4 osoby - kuchyňský kout, obývací mistnost s TV, dvě ložnice (1 ložnice s 2 samostatnými lůžky a 2 ložnice s patrovou postelí ), sprcha a WC. Bezdrátové připojení k internetu.

Chata č. 7 pro 6-8 osob - kuchyňský kout, obývací místnost s TV, tři ložnice s 2 samostatnými lůžky a podkroví se dvěma přistýlkami, sprcha a WC. Bezdrátové připojení k internetu.

Orientační cena/ chata, povleční, závěrečný úklid/týden:

Chata

Počet osob/ložnice

Cena

č. 3,4,6

4/2

29 940,- Kč

č. 5

6/3

50 990- Kč

Č. 7

8/3

51 270,- Kč

Ceník lodí/ týden:

Loď

Výbava

Cena

6x 19ft, 50PS

Echolot, GPS

23 990,- Kč

Kauce - v případě poškození lodě nebo vrtule, majitel požaduje částku 10 000,- NOK ( lze platit i kartou ). 

Není určen nástupní ani konečný den !


Ubytování

    


Loď