Francie Provance - řeka Rhone - Sumci     Novinka

Nově nabízíme rybolov na dolním toku řeky Rhone v přírodní rezervaci Camarague u města Arles. Ta je známá populací plameňáků a divokých koní. Řeka se zde rozděluje do dvou větví a tvoří četné kanály a jezera. V posledních letech jsou zde zaznamenány časté úlovky kapitálních sumců nad 2,60 m. Proto se stalo místo velmi oblíbené u lovců tohoto predátora. Důvodem je malý tlak na lov této ryby. Loví se ze břehu na bojky se živou rybou nebo rousnicemi a z lodí s pomocí vábničky. Velkou výhodou je průvodce, kterým je kapitám maďarského národního mužstva ve vláčení. Mluví anglicky a německy. Další lovenou rybou je např. kapr, štika. Na své si příjdou i vláčkaři. Důvodem je sportovně ceněná ryba okounek pstruhový neboli black bass. Nejlepší místa k lovu jsou vzdálena cca 30 min. lodí.

Ubytování na renovovaném, typickém statku ve stylu Provance. Dům má 3 ložnice pro 6 osob, koupelnu, plně vybavenou kuchyni s myčkou, mikrovlnkou. Obývací pokoj s krbem a TV. Velkovní posezení, velký plavecký bazén k dispozici zdarma.

U domu je kotviště motorových lodí. K návštěvě doporučujeme malebné přímořské městečko Saint Marie de la Mer s množstvím restaurací, barů a spoustou zábavy na písečných plážích. Pobyt lze doporučit i rodinám s dětmi s kombinovaným pobytem u moře. 

Lodě jsou dlouhé 5m s motorem 10 Hp. V lodích jsou vesla, záchrané vesty i lana na úvazky. 

Cena (duben-červen, září-říjen ) 18 900,- Kč/osoba a týden. V ceně ubytování, místo v lodi (max. 2 osoby), základní informace k rybolovu v angličtině.

Cena (červenec-srpen ) 22 900,- Kč/osoba a týden. V ceně ubytování, místo v lodi (max. 2 osoby), základní informace k rybolovu v angličtině.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 560,-Kč/den

Ubytování bez lodě: 8 990,-/týden, 1410,- Kč/den

Půjčovna motorové lodě: 11280,- Kč/týden, 1690,-Kč/den

Půjčovna vybavení: 30,-€/1 prut/týden

Echolot: 50,-€/týden

Rybářská licence Petit - Rhone: 35,-€/os./týden

Vratná záloha na loď: 100,-€ na pokoj, 200,-€/loď


Ubytování

    

   


Lodě

 


Ukázkové video z lovu