Číslo: 534

možné objednávky  pouze pro rodiny s dětmi. Pro rybáře můžeme nabídnout chatu v okolí:

Saebo č. 531

2 chaty A+B pro 6                                                                                               Super!

Velmi oblíbené chaty stojí v úchvatném údolí Hjorundfjordu, asi 30 – 80 metrů od břehu fjordu. Příjezd údolím Norangsdalen je pěkným zážitkem. Velkou výhodou jsou dva fjordy které jsou lemovány vysokými horami a tím chráněny před větrem.

Na jaře jsou zde obvykle loveny velké tresky tmavé a sajdy 80 – 100 cm, v opravdu velkém množství. Důvodem jsou velká hejna šprotů a sleďů. V brzkém létě se zde vyskytují velké kusy lososů a obrovská hejna makrel. V roce 2005 zde byl uloven přímo před chatami trofejní rejnok (12 kg) a v roce 2003 úhoř mořský (175 cm, 12,8 kg). Velmi úspěšný je i lov ze břehu. Tímto způsobem se loví halibut, žralok, platýz, štítník, vláčením treska tmavá a sajda. K dispozici jsou prostorné lodě s motory 15 PS. K rybářské lokalitě mohu poskytnout mnoho informací, získaných z četných návštěv.

Ve dvou komfortních chatách „A“ a ,,B" pro 6 osob jsou tři ložnice, plně vybavená velká kuchyň, obývací pokoj s satelitní TV, WC se sprchou a pračkou. Nově chata B zrenovovaná a prostornější. Vedle chat stojí osvětlená krytá filetárna s tekoucí vodou. V ceně je loď s motorem 15 PS.

Pro aktivní odpočinek doporučuji výšlap do okolních hor, návštěvu mořského akvária v Alesundu, vyhlídky Dalsnibba, Trolí cestu – Trollstigen nebo atraktivní Gairangerfjord s vodopádem Sedm sester.

Orientační cena chata vč. lodě 15 HP/ týden:

Chata

Počet osob/ložnice

Cena

A

6/3

25 990,- Kč

B

6/3

25 990,- Kč

Spotřeba el. energie: 1,- NOK/1kWh – platba na místě.

 

Extra loď 15 HP: 6 960,- Kč/týden.

Vratná záloha při příjezdu na úklid chata A+B: 800,- NOK

Povlečení: 100,- NOK/1 set

 

Nástup a konec pobytu je v sobotu.
 

Tyto chaty jsou velmi populární a je nutno je včas objednat!


Ubytování

 


Loď