Č. 865

Chata pro max. 10 osob

Super !

Nachází se na okraji Eidsfjordu, na jihozápadním cípu ostrova Langoya. Ten je známý především pro nadměrný výskyt sleďů a tím i přítomností tresek a halibutů. Dříve tu měli dokonce vlastní rybárnu na zpracování tohoto druhu ryb. Chytány jsou dále treska obecná, tmavá i jednoskvrnná, sajda, oba druhy mníků. Není třeba jezdit daleko. Dobrá místa jsou již 5 min od chaty. Chytat se dá i z mola. Kromě mořské rybařiny lákají i nedaleká jezera. V horách ve vzdálenosti do 2,5 km se nachází 3 jezera, kde je možno lovit pstruhy.
Budova, dříve sloužící jako místní obchod, byla zrekonstruována a uzpůsobena ubytovávání turistů a sportovních rybářů. Nachází se v krásném prostředí, z obou stran fjordu je obklopena horami a lesíky, které jsou v letních měsících plné lesních plodů a hub.
Apartmán je vybaven velkou kuchyní, 2 obývacími pokoji s televizí a rádiem, 3 ložnicemi s ubytovací kapacitou pro celkem 10 osob, velkou terasou, koupelnou se sprchou, WC, pračkou a sušičkou oděvů a bot.
Přímo u domu je molo s motorovými loděmi a filetovací stůl s tekoucí vodou. Úlovky možné zamrazit v přízemí – mrazák 270 l.

Orientační ceny/ubytování vč. povlečení/ týden:

Chata pro 3 osoby (minimum)

   28 990,- Kč

Příplatek za každou další sobu

     4 900,- Kč

Závěrečný úklid: 550,- NOK ( standardně se platí na místě)

 

Ceník lodí/ týden:

4,2m s 10 PS motorem: 7 050,- Kč

5m s 25 PS motorem: 8 990,- Kč

Lov tetřevů od 10.9. (povolenka: 200,-NOK/ den ( max. 6 os.).