3 apartmány a 1 dům pro 6-8 osob  

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet                                 

Chata o samotě!

2-patrový dům na ostrově Linesøya byl postaven v roce 1949 a renovována v roce 1990. Jendnoduché ubytování leží osamoceně v klidném prostředí bývalého statku v chráněné zátoce na jihozápadním cípu ostrova. Na ostrov vede nový most, takže není třeba použít trajekt. Okolní moře je velmi členité se spoustou ostrovů i velkých hloubek. Velké množství písečných lavic je velmi dobrým předpokladem pro lov na halibutů. Loví se především treska obecná, tmavá, polak, halibut. Na hloubkách pak kapitální mníci. Cca 250 m od domů je mělká písečná pláž s molem. Je nutné dávat velký pozor při odjezdu i příjezdu do přístavu! Nová, osvětlená filetárna s tekoucí vodou je u apartmánů. K dopravě úlovků do filetárny slouží kolečka.

Dispozice apartmánů: obývací pokoj s pohovkou a satelitní TV. Kuchyň s jídelním koutem pro 8 osob, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, kávovarem, elektrickým sporákem a troubou, lednicí, toustovačem, a vysavačem. Koupelna se sprchou  a WC. 2 ložnice, jedna v přízemí pro 2 osoby, 2. v podkroví s 5 nebo 6 lůžky. Elektrické vytápění, internet zdarma. Mrazák cca 200l. Udírna.

Dispozice domu: stejná výbava jako apartmán. 4 ložnice v podkroví. 

Přátelští majitelé mluví německy a anglicky. Hosté mohou využít místnost pro sušení oděvů a skladování rybářského náčiní. Možnost platby kartou.

Cena pro rok 2024 ubytování/týden:

Typ ubytování

1.4.-30.9.

Apartmán pro 6-8 osob

17 400,- Kč

Dům pro 6-8 osob

19 370,- Kč

 

Loď alu 19ft, 50PS-4T, echolot, GPS: 18 980,- Kč/týden

 

Povlečení: 16,- €/1 set

Závěrečný úklid: 93,- € (do 4 osob), 5-8 osob + 10,- € každá osoba

Vratná kauce za loď: 350,- €/1 loď

Není určen nástupní ani konečný den !

 


Ubytování

     

     


Filetárna

 


Lodě

   


e-shop

Poslední komentáře

Facebook