2x chata pro 4-6 osob  

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Na poloostrově Fosen, 90 km severovýchodně od Trondheimu najdete chatu, která je vybavena starým nábytkem v námořnickém stylu. Samostatná chata se nachází přímo u vody v chráněném Valsfjordu, poblíž vesnice Oksvoll, s možností rybolovu i na otevřeném moři. Můžete rybařit přímo z terasy.

Nabízí ubytování pro 6 osob.  V přízemí je velký obývák bez TV, kuchyň s myčkou, WC, koupelna a jedna ložnice s manželskou postelí. V patře je ložnice s malou manželskou postelí a malá ložnice se 2 krátkými samostatnými lůžky, dále pak v podkroví jsou 2 samostatná lůžka. K dispozici jsou dva mrazáky ( velikost 525 l ).  Filetovací stůl je přímo na molu. K dispozici je internet. NOVĚ k dispozici zrenovovaná druhá chata pro 4-6 osob. Chata má tři ložnice z toho jedna má patrovou postel, kompletně vybavenou kuchyň, 2x toaleta, koupelna, obývací místnost a jídelní část. Chaty jsou od sebe vzdáleny cca 15 m. 

Rybolov ve fjordu, na otevřeném moři. Velmi zajímavá místa jsou i v souostroví Mellstein. Loví se treska obecná, tmavá, polak, mník v létě makrela. Velká šance na ulovení halibuta. 

Cena pro rok 2024/chata pro 6 os., závěrečný úklid/týden: 31 830,- Kč

Lodě:

3x motorová loď 20ft,100PS, echolot, GPS: 30 990,- Kč/1loď/týden

Povlečení: 25,-€/set

Kauce: 1 000 až 3 000,- NOK

Nástupní a konečný den je sobota.


chata č.1

           


Chata č. 2 ( zrenovovaná )

 

   

   


Loď