Frei/Most

 3 chaty pro 4 - 6 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Vhodné i jako rodinná dovolená.

3 krásné dvoupatrové chaty o rozloze 80 m² jsou postaveny přímo na břehu fjordu Mostavagen. Ten je dokonale chráněný před větry. Odtud je jen kousek do Bremsnesfjordu mezi ostrovy Averoy a Frei. Při příznivém počasí lze lovit i na otevřeném moři až u souostroví Gripatarren, kam jezdí lovit i místní rybáři. Zajímavá místa jsou i v proudech okolo Atlantské cesty. To Vám umožní velmi dobré hliníkové 19 stopé (přes 6 m dlouhé) lodě Kvaerno s motory 60 hp, vybavené GPS mořskou mapou a echolotem.

V každém domě jsou 3 ložnice se dvěma samostatnými postelemi. 2 koupelny s podlahovým topením a WC v každém patře jedna.  V obývacím pokoji jsou 2 pohovky, satelitní TV a litinová kamna. Kuchyň je vybavena sporákem s troubou, mikrovlnkou, kávovarem, toustovačem, varnou konvicí a myčkou nádobí. V jídelně je stůl se 6 židlemi. Je dobře izolován a dá se využívat po celý rok. Využít můžete vlastní venkovní posezení se stolem a 6 židlemi a komoru s mrazákem o objemu 250 litr. Zde můžete ukládat i rybářské vybavení, oblečení a záchranné vesty. Malý a velký gril je k dispozici zdarma stejně jako krytá filetárna s tekoucí teplou i studenou vodou.

Celoročně se loví treska obecná, tmavá, jednoskvrnná, sajda, dále sleď, vlkouš, ďas, mník a mníkovec v létě pak makrela.

Další aktivity: vycházky do okolních hor, Atlantská cesta na Averoy, Kristiansund (hlavní město kraje Nordmore), koupaliště Atlanterhavsbadet tamtéž, malá pláž je i přímo u chaty, potápění v centru Hustadvika, historická rybářská vesnice Haholmen...

Ceník pro rok 2024 chata 4 osoby, povlečení, závěrečný úklid, internet/týden:

Ubytování

1.1.-15.4.

1.9.-31.12.

16.4.-31.8.

Chata pro 4 osoby

34 490,- Kč

41 590,- Kč

Přistýlka

1 800,- Kč

1 800,- Kč

 

Loď Kvaerno 19ft/60HP vč. GPS mapy a echolotu: 16 990,- Kč

Vratná kauce (ubytování, 1 loď ): 200,- €, extra loď: 100,-€ / platba na místě

Na místě je vyžadováno pojištění lodě za 50 ,-€/1 loď ( při škodě spoluúčast 7 000,- NOK )

Nástupní a konečný den je sobota.


 

e-shop

Poslední komentáře

Facebook