Číslo: 620

Apartmán pro 5 osob

Znovu k dispozici.

Pěkný dům stojící severozápadně od Trondheimu, jen 50 metrů od břehu Stjornfjordu. V podkroví je apartmán o rozloze 90m² pro naše hosty. Má 2 ložnice, jednu se dvěma postelemi, druhá má poschoďvou,  možnost spaní v podkroví, koupelnu s WC a sprchou, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj se satelitní TV. Z verandy je pěkný výhled na fjord. Od roku 2011 nabízí majitel další apartmán pro 4 osoby. Ten je komplentě vybaven ( kuchyň, obývací místnost s TV, dvě ložnice, WC a sprcha). Venkovní terasa s grilem a výhledem na fjord.V blízkosti je chata č. 621. 

Velmi dobrá rybařina ve fjordu z lodě i pobřeží (pstruh mořský). Loví se pěkné tresky tmavé, obecné i mníci, na podzim pak krásní žraloci. V ceně je plastová loď 16ft s motorem 50 hp v ceně. K dispozici je pěkná krytá filetárna s tekoucí vodou, osvětlením a 2 prostorné mrazící pulty.
Nevozte sem prosím žádné domácí mazlíčky ani malé děti.

Cena na týden včetně lodě a závěrečného úklidu:

Cena za apartmán pro 5 osob s lodí 16ft, 50 hp, echolot,GPS/ týden: 25 900,-Kč

Extra loď 15ft, s motorem 15 PS, echolot: 6 300,-Kč/týden

V ceně není:

Povlečení 75,-NOK/set (standardně se započítává do ceny)

Výborné, doporučujeme, nutno včas objednat!!!

Není určen nástupní ani konečný den.


Ubytování

       


Komentáře

No Avatar
Radek Mašinda (neověřeno) on St, 24/08/2011 - 10:18
V teto lokalitě jsme byli letos v červenci a mohu jenom doporučit. Vynikající loviště tresek tmavých, makrel a polaku. Nová veliká diesel loď.

No Avatar
Petr Novák (neověřeno) on Ne, 03/06/2012 - 13:42
Byli jsme na 620 od 24.5.2012 do 1.6.2012.Majitelé byli příjemní,ubytování na úrovni,obě diesel. lodě spolehlivé (echolot ukazuje pouze hloubku) a dost vysoké i pro případné vlny.Nevím zda to bylo zvoleným termínem, ale největší problém byl najít nějakou rybu.Samotný fjord mi připadal jako zatopená louka ( v některých místech je i 100 m od břehu hloubka 3 - 7 m,Vláčet ze břehu u chaty se nedá.Pokud jsme chytili dorše tak jedině na vláčku, na pilkr to ani nebrnklo. Bylo nás 8 a za 8 dní jsme nachytali každý půl bedny filetů a to jen díky tomu že jsme vyjížděli doprava do vzdálenosti cca 12 km (soutok s Trondheimským fjordem) kde jsme na vláčku lovili dorše v zátokách.Jednou se podařilo trefit v těchto místech hejno kelerů kolem metru - 2 jsme vytáhli). Na polaky je tato lokalita nepříznivá- pobřežních skal je velice málo, dorši jsou většinou školka nebo do 60 cm. Na gumu se podařili dva Halíci na mělčině cca 70 cm -podměrečné. Ochlazení které přišlo koncem května způsobilo že jsme se 1.června probudili do sněhu. Byl jsem v Norsku už 11 x ale tohle byla snad nejhorší výprava co se úlovků týká.Pokud chce někdo podrobnosti k této lokalitě včetně cesta rád sdělím: salajna1@seznam.cz

Stránky

e-shop

Poslední komentáře

Facebook