Číslo: 620

chata pro 4 osoby a chata pro 5 osob

LOKALITA JE REGISTROVANÁ - možný vývoz 18 kg filet

Znovu k dispozici.

Chaty stojící severozápadně od Trondheimu, kousek od břehu Stjornfjordu. Chata pro 4 osoby u moře s pěkným výhledem na moře. Má 2 ložnice, každá má dvě lůžka, koupelnu s WC a sprchou, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj se satelitní TV. Přístup k mrazáku a skladování pro rybářské vybavení v loděnici pod chatou. Chata pro 5 osob cca 100 m od moře, ve svahu. Má 2 ložnice, jedna s dvojlůžkem, druhá s patrovou postelí + menší ložnice s patrovou postelí, koupelnu s WC a sprchou, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj se satelitní TV, mrazák na ryby.

Velmi dobrá rybařina ve fjordu z lodě i pobřeží (pstruh mořský). Loví se pěkné tresky tmavé, obecné i mníci, na podzim pak krásní žraloci. V ceně chaty pro 4 osoby je plastová loď 17ft s motorem 40 hp v ceně. V ceně chaty pro 5 osob je plastová loď 16ft s motorem 50 hp v ceně. 

Můžete autem do Bjugn (12 km) a Brekstad (20 km). V těchto místech najdete potřebné obchody, restaurace, bankomat, lékárna a více. Lodí můžete do Råkvåg ( cca10 min ), tam jsou potraviny a restaurace u moře. Nevozte sem prosím žádné domácí mazlíčky.

Cena na týden vč. lodě, povlečení, závěrečného úklidu:

Cena chata (4 os.) vč. lodě 17ft, 40 hp, echolot,GPS/ týden: 26 990,-Kč

Extra loď 17ft, s motorem 40 PS, echolot: 6 300,-Kč/týden

Cena chata (5 os.) vč. lodě 16ft, 50 hp, echolot,GPS/ týden: 26 990,-Kč

Extra loď 16ft, s motorem 50 PS, echolot: 6 300,-Kč/týden

Výborné, doporučujeme, nutno včas objednat!!!

Není určen nástupní ani konečný den.


Ubytování

  

 Komentáře

No Avatar
Radek Mašinda (neověřeno) on St, 24/08/2011 - 10:18
V teto lokalitě jsme byli letos v červenci a mohu jenom doporučit. Vynikající loviště tresek tmavých, makrel a polaku. Nová veliká diesel loď.

No Avatar
Petr Novák (neověřeno) on Ne, 03/06/2012 - 13:42
Byli jsme na 620 od 24.5.2012 do 1.6.2012.Majitelé byli příjemní,ubytování na úrovni,obě diesel. lodě spolehlivé (echolot ukazuje pouze hloubku) a dost vysoké i pro případné vlny.Nevím zda to bylo zvoleným termínem, ale největší problém byl najít nějakou rybu.Samotný fjord mi připadal jako zatopená louka ( v některých místech je i 100 m od břehu hloubka 3 - 7 m,Vláčet ze břehu u chaty se nedá.Pokud jsme chytili dorše tak jedině na vláčku, na pilkr to ani nebrnklo. Bylo nás 8 a za 8 dní jsme nachytali každý půl bedny filetů a to jen díky tomu že jsme vyjížděli doprava do vzdálenosti cca 12 km (soutok s Trondheimským fjordem) kde jsme na vláčku lovili dorše v zátokách.Jednou se podařilo trefit v těchto místech hejno kelerů kolem metru - 2 jsme vytáhli). Na polaky je tato lokalita nepříznivá- pobřežních skal je velice málo, dorši jsou většinou školka nebo do 60 cm. Na gumu se podařili dva Halíci na mělčině cca 70 cm -podměrečné. Ochlazení které přišlo koncem května způsobilo že jsme se 1.června probudili do sněhu. Byl jsem v Norsku už 11 x ale tohle byla snad nejhorší výprava co se úlovků týká.Pokud chce někdo podrobnosti k této lokalitě včetně cesta rád sdělím: salajna1@seznam.cz

Stránky