Do delty Ebra a jeho okolí se sjíždí množství mořských a sladkovodních ryb lovících v obrovských hejnech sardinek a šprotů. Prakticky na jednom místě se loví kapr, úhoř, sumec i mořské ryby jako cípal, kranas, zlak nachový, několik druhů tuňáka, makrely, rejnoka,... Na své si přijdou milovníci muškaření, položené, ale hlavně přívlače. Bojovné ryby jako polometa, bluefish nebo obrovská serviola (omlouvám se za neznalost českých názvů) dokážou zvýšit adrenalin každému rybáři. Loví se především na povrchové woblery, poppery, pilkry, twistery, ale i na plavanou s živou rybou.
Samozřejmě je tento revír velmi známý i výskytem a lovem velkých sumců na řece (cca 10km z Riomaru proti proudu řeky).
U domácích rybářů je ale nejpopulárnější a nejprestižnější rybolov v deltě nebo na moři, sumce zde loví jen málokdo.
Naším partnerem jsou pánové Enrique a Adrian Navarrové, nejzkušenější sportovní rybáři a majitelé pronajímaných lodí v deltě. Vlastní též velkou loď, s kterou vás jako průvodcové rádi zasvětí do specifik zdejšího sportovního rybolovu na moři (velmi doporučujeme při začátku pobytu).
Roční povolenka (žádné míry, žádné časové omezení) na osobu od 15 let cca 35,-€. Zakoupíte ve městě Amposta v budově Generalitat asi 18km od Riomaru.