Číslo: 210

10 chat pro 6 osob

 

Úžasný Frafjord, lemovaný vysokými horami, na jehož konci je tento dobře vybavený rybářský kemp. Nachází se 60 km východně od Stavangeru. Chaty stojí přímo na břehu fjordu a asi 150m od řeky Feddalen (lov v řece pouze v období od 16. 6. do 31. 8.). Chaty mají v přízemí 1 ložnici, obývací pokoj se satelitní TV, sedací soupravou, velmi dobře vybavená kuchyň s myčkou, koupelna s WC a sprchou. V patře jsou 2 ložnice. K dispozici je i internetové připojení.

Je to ideální místo pro kombinaci jezerního (3 jezera poblíž), říčního i mořského rybolovu a především pro lov mořského pstruha. Tato ryba se zde vyskytuje v hojném počtu a o své přítomnosti dává vědět častými výskoky nad hladinu fjordu. Při nepřízni počasí je možno lovit ze speciální lávky, postavené pro tento účel přímo na skále poblíž chat.

Ve fjordu se loví treska obecná, tmavá, pollak, v létě makrela, pstruh mořský. Frafjord je velmi dobrá destinace na lov velkých žraloků ostrounů. Doporučujeme navštívit skálu Preikestolen a blízký vodopád Månefossen vysoký 90m.                                                            

Orientační cena za chatu pro 6 osob/ týden:

Období (1.4. – 1.10.) : 25 560,-Kč
Závěrečný úklid: 2 250,- Kč/standardně se hradí na místě

Loď 14ft s motorem 5 PS: 4 600,-Kč/týden

Není určen nástupní ani konečný den !


Ubytování